No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 44: | Line 44: | ||
|- | |- | ||
|[[Minor Soothsayer Staff]]||[[Light Soothsayer Staff]]||[[Soothsayer Staff]]||[[Heavy Soothsayer Staff]] | |[[Minor Soothsayer Staff]]||[[Light Soothsayer Staff]]||[[Soothsayer Staff]]||[[Heavy Soothsayer Staff]] | ||
|- | |||
|[[Minor Sea Staff]]||[[Light Sea Staff]]||[[Sea Staff]]||[[Heavy Sea Staff]] | |||
|- | |- | ||
|[[Minor Ardent Spear]]||[[Light Ardent Spear]]||[[Ardent Spear]]||[[Heavy Ardent Spear]] | |[[Minor Ardent Spear]]||[[Light Ardent Spear]]||[[Ardent Spear]]||[[Heavy Ardent Spear]] | ||
Revision as of 03:14, 26 June 2006
| Ice Armor | Warded Armor | Dread Armor | |
| Ice garb | Warded garb | Dread garb | |
| Ice platemail | Warded platemail | Dread platemail | |
| Ice robes | Warded robes | Dread robes |