(I'll fix this later) |
No edit summary |
||
| Line 7: | Line 7: | ||
|[[Food preparing]] | |[[Food preparing]] | ||
|[[Cheffing]] | |[[Cheffing]] | ||
|} | |||
{| cellpadding="4" | |||
|'''Name'''||'''Craft created by'''||'''Craft used by''' | |||
|- | |||
|[[Ore (poor)]]||[[Mining]]||[[Smelting]] | |||
|- | |||
|[[Ore (med)]]||[[Mining]]||[[Smelting]] | |||
|- | |||
|[[Ore (high)]]||[[Mining]]||[[Smelting]] | |||
|- | |||
|[[Ore (very high)]]||[[Mining]]||[[Smelting]] | |||
|- | |||
|[[Silver ore]]||[[Mining]]||[[Smelting]] | |||
|- | |||
|[[Gold ore]]||[[Mining]]||[[Smelting]] | |||
|} | |} | ||
Revision as of 17:08, 5 June 2006
| Name | Craft created by | Craft used by |
|---|---|---|
| Flour |
Food preparing | Cheffing |
| Name | Craft created by | Craft used by |
| Ore (poor) | Mining | Smelting |
| Ore (med) | Mining | Smelting |
| Ore (high) | Mining | Smelting |
| Ore (very high) | Mining | Smelting |
| Silver ore | Mining | Smelting |
| Gold ore | Mining | Smelting |