No edit summary |
|||
| Line 16: | Line 16: | ||
|- | |- | ||
|[[Earth helm]] ||[[Earth helmet]] | |[[Earth helm]] ||[[Earth helmet]] | ||
|- | |||
|} | |||
== Celestial Helms == | |||
{| cellpadding="4" | |||
|'''Helm (male)'''||'''Helmet (female)'''|| | |||
|- | |||
|[[Star helm]] ||[[Star helmet]] | |||
|- | |||
|[[Moon helm]] ||[[Moon helmet]] | |||
|- | |||
|[[Sun helm]] ||[[Sun helmet]] | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Revision as of 02:10, 22 February 2006
Standard Helms
| Helm (male) | Helmet (female) | |
| Merchant helm | Spring helmet | |
| Farmer helm | Summer helmet | |
| Royal helm | Autumn helmet | |
| Sky helm | Winter helmet | |
| Ancient helm | Ancient helmet | |
| Blood helm | Blood helmet | |
| Earth helm | Earth helmet |
Celestial Helms
| Helm (male) | Helmet (female) | |
| Star helm | Star helmet | |
| Moon helm | Moon helmet | |
| Sun helm | Sun helmet |