m (→Helms) |
No edit summary |
||
| Line 16: | Line 16: | ||
== Hand Items == | == Hand Items == | ||
{| | {| | ||
|- | |||
|[[Holy ring]]||75,000c | |||
|- | |- | ||
|[[Perfect pearl bracelet]]||2,500,000c | |[[Perfect pearl bracelet]]||2,500,000c | ||
| Line 43: | Line 45: | ||
|- | |- | ||
|[[Military fork]]||100,000c | |[[Military fork]]||100,000c | ||
|- | |||
|[[Polearm]]||100,000c | |||
|- | |- | ||
|[[Spike]]||80,000c | |[[Spike]]||80,000c | ||
|- | |- | ||
|[[Surge]]||55,000c | |[[Surge]]||55,000c | ||
|- | |||
|} | |||
== Other Items == | |||
{| | |||
|- | |||
|[[Faded stone]]||50-75k | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Revision as of 09:37, 5 March 2006
Crafting Resources
| Ginko wood | 15k/30 |
| Wool | 8k/25 |
Armors
| Sun armor | 19,000,000c |
Hand Items
| Holy ring | 75,000c |
| Perfect pearl bracelet | 2,500,000c |
Helms
| Amber casque | 1,600,000c |
| Battle helm | 5,000c |
| Sun helm | 1,400,000c |
| Yellow casque | 2,500,000c |
Weapons
| Blood | 75,000c |
| Charm | 90,000c |
| Flameblade | 4,500,000c |
| Military fork | 100,000c |
| Polearm | 100,000c |
| Spike | 80,000c |
| Surge | 55,000c |
Other Items
| Faded stone | 50-75k |