No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 4: | Line 4: | ||
|- | |- | ||
|[[Image: Tengri.png]][[Crafty tengri]]||[[Image: Tengri.png]][[Sly tengri]]||[[Image: Tengri.png]][[Artful tengri]]||[[Image: Tengri.png]][[Devious tengri]]||[[Image: Tengri.png]][[Shrewd tengri]] | |[[Image: Tengri.png]][[Crafty tengri]]||[[Image: Tengri.png]][[Sly tengri]]||[[Image: Tengri.png]][[Artful tengri]]||[[Image: Tengri.png]][[Devious tengri]]||[[Image: Tengri.png]][[Shrewd tengri]] | ||
|- | |||
|[[Image: Vulture_charu.png]][[Broken vulture charu]]||[[Image: Vulture_charu.png]][[Ragged vulture charu]]||[[Image: Vulture_charu.png]][[Torn vulture charu]]||[[Image: Vulture_charu.png]][[Cracked vulture charu]]||[[Image: Vulture_charu.png]][[Fractured vulture charu]] | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||