No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 5: | Line 5: | ||
|[[Image: Black_gutuls.png]][[Black soft gutuls]]||[[Image: Black_gutuls.png]][[Black firm gutuls]]||[[Image: Black_gutuls.png]][[Black thick gutuls]]||[[Image: Black_gutuls.png]][[Black solid gutuls]]||[[Image: Black_gutuls.png]][[Black sturdy gutuls]] | |[[Image: Black_gutuls.png]][[Black soft gutuls]]||[[Image: Black_gutuls.png]][[Black firm gutuls]]||[[Image: Black_gutuls.png]][[Black thick gutuls]]||[[Image: Black_gutuls.png]][[Black solid gutuls]]||[[Image: Black_gutuls.png]][[Black sturdy gutuls]] | ||
|- | |- | ||
|[[Image: Red_gutuls.png]][[Red soft gutuls]]||[[Image: Red_gutuls.png]][[Red firm gutuls]]||[[Image: Red_gutuls.png]][[Red thick gutuls]]||[[Image: Red_gutuls.png]][[Red solid gutuls]]||[[Image: Red_gutuls.png]][[Red sturdy gutuls]] | |||
|- | |||
|} | |} | ||
== Weapons == | == Weapons == | ||